EEVR-i liikmed

Järgnevad ettevõtted on Eesti Virtuaal- ja Liitreaalsuse Assotsiatsiooni ametlikud liikmed.

Wolf3D

Wolf3D võimaldab luua personaalse 3D-avatari kasutuseks mängudes ja virtuaalmaailmades vaid ühest selfist. Mängudevaheline avatari platvorm võimaldab navigeerida erinevate kogemuste vahel sujuvalt kasutades sama virtuaalset identiteeti. Wolf3D klientide seas on Tencent, Huawei, HTC, Vodafone, Wargaming ja teised. Ettevõte asutati 2014. aastal eesmärgiga ehitada professionaalseid riistvarapõhiseid 3D-skannereid. Ettevõtmise käigus kogutud 20 000 kvaliteetset näoskaneeringut võimaldas Wolf3D-l välja töötada oma sügavõppelahendus isikliku avatari loomiseks mistahes seadmel ühestainsast fotost.

BLUERAY

BLUERAY on Tartu Ülikooli hargettevõte (ingl spin-off), mis nõustab ja viib ellu erinevaid arendustegevusi. Meie kirg on visualiseerida ajalugu. Oleme koostööpartneritele loonud auhinnatud näituseid ning alates 2019. aastast taasloob meie meeskond kaasaegse tehnoloogia abil maailmu, mida enam ei ole. Meie rakendustes kogetakse VR-prillidega aja puudutust täpselt samas kohas, kus asutakse. Teostame 3D ja multimeedia lahendusi nii muuseumitele kui teistele tellijatele. BLUERAY on valitud Ida-Viru aasta turismiettevõtteks ning nomineeritud Muinsuskaitseameti aastapreemiale „Pärandi tutvustaja“.

Elm logo ee 1 horiz

Eesti Loodusmuuseum

Eesti Loodusmuuseum rikastab AR-i ja VR-i abil muuseumielamust, muutes muidu silmale nähtamatuid organisme ja protsesse külastajatele nähtavaks. VR-i abil oleme muu hulgas taasloonud miljonite aastate taguse Eesti alal laiunud ürgmere ja simuleerinud nahkhiire maailmataju, AR-i abil aga ellu äratanud muidu passiivsed kivistised ja muutnud Eesti rahvusliblika nii suureks, et külastajal on võimalik näha tema tiibu katvaid soomuseid. Loome AR-i ja VRi-i abil juurde üha enam “kihte” oma ekspositsiooni ja võime vist nentida, et oleme hetkel Eesti suurima külastajate arvuga VR kino.

NoSoySauce Games

NoSoySauce Games (NSSG) arendab multiplayer mõõgavõitlusmängu Everfight BR, kus mängijad saavad üksteiselt mõõtu võtta tulistes PvP lahingutes mis leiavad aset erinevates dimensioonides.
Firma tegeleb ka kõrvalprojektidega: kogemusi on arendusega AR, VR, PC ja mobiili platvormidel.

Futuclass

Futuclass õpetab 7-9. klassi õpilastele STEM-aineid läbi mänguliste kogemuste virtuaalsreaalsuses. Iga õpimoodul on välja arendatud koos haridusekspertidega ning läbinud edukalt testi õpilastega õppeväärtuse osas. Futuclassi tiim teab, et lapsed õpivad paremini kui nad saavad reaalajas tagasisidet, neid miski ei sega ning meil on ohutu keskkond kus võib vabalt katstetada. Futuclassi missioon on tuua see uus efektiivne õppimisviis VR-s kogu maailma lasteni.

Maru VR Productions

Maru VR Productions on virtuaalreaalsuse lahendustele keskendunud ettevõte, mis on pühendunud kõrgekvaliteetsete custom-made VR-lahenduste loomisele. Alates 2016. aastast oleme teostanud üle 30 erineva VR projekti nii turismi-, turunduse, hariduse kui ka tööstusvaldkonnas. Oleme loonud VR atraktsioone, mänge, koolituslahendusi jne. Meie klientideks on erinevad muuseumid, linnavalitsused, eraettevõtted ja haridusorganisatsioonid. Iga projektiga keskendume uudsete lahenduste väljatöötamisele ja oma klientidele lisandväärtuse loomisele.

Avar

AVAR loob juba alates 2017. aastast e-kaubanduse, kinnisvara, ehituse, tootmise tööstusharude jaoks arvutite abiga reaalsust. Oleme 5-liikmeline tiim, täis entusiastlikke inimesi 3D ja XR valdkonnast. Üle 250+ tehtud projekti on loonud meile võrgustiku, kuhu kuuluvad üle 15 spetsialisti, sealhulgas 3D-kunstnikud, arendajad, insenerid, disainerid, turunduse- ja storytelling eksperdid. Pakume ettevõtetele mõeldud all-in-one 3D- ja XR-lahendusi, keskendudes teie lõpptarbijatele ja nende vajadustele. Meie lahendused aitavad teid müügiaja lühendamise, ebakindluse vähendamise ja veebist ostmise kogemuse võimendamisel.

Liitu Eesti VR & AR Assotsiatsiooniga